1000ft Elektrinis Šuns Antkaklis atsparus Vandeniui Smūgio Absorbcijos Anti-Loti Šuns Antkaklis Įkrovimo Lauko Naminių Reikmenys

o6476

Nauja prekė

€34.76 €22.60

Žymos: mokymo judrus šuo, hlbb šunų antkaklis, aitvarai šunys, rd290, berserk marškinėliai, collares perros, ryšiai augintiniai, vyrai šoko apykaklės, plytelių, šunų antkaklis eletronic.

1. Trys Mokymo Režimai & Penkių Lygių Intensyvumas

Šunų dresavimo antkakliai yra labai saugus ir veiksmingas priemones.Jūs galite išspręsti savo šuns elgesio problemų; mokyti savo šunį pagrindinių paklusnumo komandų; mokyti savo šunį daryti beveik nieko.

2. Pyptelėjimą >Vibracijos >Šoką (1-5 lygio)

Galite pabandyti ir iš pyptelėjimas ir reguliuoti intensyvumą continiously rasti tinkamiausią režimą, mokymo jūsų šuo efektyviau.

3. Jokio Odos Dirginimo

Yra silikoniniai dangteliai, kuris gali apsaugoti savo šuns oda iš gauti skauda didžiausias intensyvumas stimuliavimo režimas.

Šokas apykaklės nepalieka jokių nuolatinį skausmą dėl savo šunį.Ji tiesiog suteikia jam nedidelį šoką, kad bus sulaikyti jį daro ką nors bloga, kaip veržlus visoje gėlių lova ar veikia po kaimyno katė.

4. 1000ft Platus Nuotolinio valdymo Diapazonas

Šis šokas apykaklės gali kontroliuoti du šunis, jei jums paruošė dvi apykaklės.Ji suteikia diapazone iki 1300ft ( 433 yds ), tinka bet kokio mokymo patalpų ar lauko žygiai, ir ji vis dar efektyviai, kai yra barjeras tarp jūsų ir jūsų šuo.

5. Vandeniui Atsparus Imtuvas

Vandeniui funkcija leidžia jums gali mokyti savo šunį, kai jis maudytis, maudytis, net per oro sąlygų.

Šis el. apvadai naudojami ilgalaikius baterijų, 2 valandas visiškai nemokamai 15 dienų laukimo.

  • Tipas: Šunys
  • Modelio Numeris: 310
  • Elemento Tipas: Mokymo Apvadai
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Panašūs produktai

Tendencijos.