1pc 9.4 cm/16g Dirbtinis VIB Žvejybos Masalas 3D Akis Sunku Masalas Nardymo 0,6 m,--1,8 m Viršų Vandens Swivel Jaukai Žiemą Jūros Žvejybos Reikmenys

o1576

Nauja prekė

€3.59 €2.15

Žymos: yumoshi ba, žuvų viliojimo vib, XF150, masalas vib, 3d metalo vib, žuvų vib, CAMEKOON, suvilioti vib, minnow vmc, fishband clamber hyper micro.

Produkto Informacija: Suvilioti Modelis: Pieštukas Masalo Tipas: Sunku Žvejybos Masalas Suvilioti Svoris: 16g Suvilioti Ilgis: Apie 93 mm Plūdrumo:Kasimo Kabliukai: Įrengtas su antikorozine Kabliukai į Akis: 3D Žuvies Akis Žiedai: Bicyclic Spalvos:6Colors Produkto Savybės: 1. Masalas institucija priima išplėstiniai aplinkos apsaugos medžiagos, ne tik turi didelę smūgio jėgą, tačiau taip pat neišskiria kenksmingų medžiagų į aplinką. 2. Masalas yra skirtas yra geriausias balansas taip, kad masalas gali plaukti ne lėčiausias įmanoma priėmimo greitis. 3.Jaukas yra tikroviška tapybos ir ryškus 3D akis ,jie, kad masalas atrodo kaip tikra žuvis vandenyje besimaudančių žvejybos metu. 4.Spalvinga įstaiga: Modeliavimas, dizainas patrauklesnis žuvims. 5.Kabliukai: antikorozinės, daugiau valdžios, patvarus, gėlo vandens universalus. 6.Metalo Kamuoliukus: Nerūdijančio plieno rutuliukai viduje, išlaikyti pusiausvyrą žvejybos Masalas, už toliausiai atstumas liejimas. 7.Stipresnis Bicyclic Žiedai: Stiprinti dvigubas apskritimas didesnis atsparumas traukti.8.Modeliavimo Žuvies Odos (Lazerio): projektavimo, modeliavimo žuvų odos, kad ji taptų patraukli big fish. 9.Skirtingai nuo populiariausių sąnaudų taupymo išlyginimo padaryta populiarių kompanijų.Bearking naudoja išsamias, laiko intensyvaus proceso. 10.Krašto apdailos ir tikslumo pašalinimo procesas sumažina jaukų grubus sukergtos rajone, lygaus paviršiaus. 11.- Patikrinti vientisumą sukibimo, jaukų yra vandens išbandyti, panardinti į karštą vandenį viršija 70 laipsnių maždaug 20 sekundžių.

  • Prekės Pavadinimas: PRO BEROS
  • Kiekis: 1
  • Kategorijos: SUVILIOTI
  • Tipas: Dirbtinis Masalas
  • Modelio Numeris: Žvejybos Masalas
  • Pozicija: Vandenyno Roko Žvejybos

Panašūs produktai

Tendencijos.