30 cm/11.81 iš ABS Plastiko Multi Modelis Aikštėje Betono Romos Skiltyje Ramstis Forma Darbo Formos su Star &Lapų Viršūnes ir laiko Tarpsnių Įstaiga

o1110

Nauja prekė

€171.75

Žymos: diorama, romos skiltyje vazos, romos stulpelio, formos gipso dekoras sodas, tvora pelėsis, beton, romos ramstis pelėsis, pelėsių silikon, skiltyje pelėsių, romos skiltyje silicio sluoksnį.

Užsakymo Pateikimas

1. Mes pardavimo 3/4 30cm aikštėje romos ramstis pelėsių šiame puslapyje TIK.TAI YRA NE PILNAS AIKŠTĖJE RAMSTIS, prašome apsilankyti mūsų PARDUOTUVĖJE NAMO, jei norite užsisakyti komplektas 2. Prašome palikite savo VARDĄ, pavardę, kurių telefono numeriai, kurjerių, reikia tada su jumis susisiekti, kai jie padaryti pristatymo ar turime jums patvirtinimą, po to, kai mes gauti užsakymų. 3. Prašome palikite savo VARDĄ, pavardę, telefono numerį, paso informacija (Rusija draugai) ir mokesčių informacija (Brazilija draugai), kai jūs pateikiate užsakymą.Su kurjerių reikia thenm susisiekti su jumis, kai jie padaryti pristatymo ar turime jums patvirtinimą, po to, kai mes gauti užsakymų.

Matmenys

Aukštis-250cm /98.43 į (PRAŠOME PAŽYMĖTI, KAD TAI YRA STANDARTINIO AUKŠČIO, ir ji būtų, 5cm skirtumai, skirtingi modeliai) Ūgis: 300cm Galvos Aukštis: 40cm; Plotis Viršuje: 56cm; Dugno Plotis: 32cm Pėdos Aukštis: 35cm; Plotis Viršuje: 32cm;Dugno Plotis: 43cm

Sagties Tvirtinimo

Tik rotacija sagtys, jūs galite surinkti arba atskiras pelėsių, lengva pasivyti ir efektyvaus statybos.Pastabos: 1. Prašome užsegamas sagtys MAŽESNIŲ pabaigos. 2. Plastikas gali dėvėti kaip dienų eiti, jei jums rasti, kad sagtys neveikia, prašome naudoti plieno vielos arba M8 varžtus tvirtinimo.

Statybos Rekomendacijos

1. Mes siūlome nemokamą mokymą per vaizdo konferencijas ar siunčiant jums PPT rekomendacijas. 2. Visi ramstis statybos turėtų pridėti plieno (#6, #8, #10 ir #12) į vidurį po paramos, mes don ' t pasiūlyti naudojant betono tik. 3. Mes norėtume rekomenduoti, todėl statybos po TRUPUTĮ, pvz., pėdų, kas 50cm kūno ir tada viršuje.Taip pat, surinkti pelėsių pagal pažangą statybos.PAGRINDINĖ PRIEŽASTIS, už tai, kad šis metodas būtų dalintis apačios SPAUDIMAS, apačioje nereikia imtis VISAI NUSTATYTI SVORĮ tuo pačiu metu.Tai bus įsitikinkite, kad pelėsiai nebus PAŽEISTAS. 4. PRIEŠ & PO STATYBOS Prašome TEPTUKU PELĖSIŲ IŠLEISTI po to, kai jūs surinkti sudėjus kartu, VANDENS VISAI pelėsių, kol vartojate nuo pelėsių 5. Spalva ramstis, pagal savo poreikius, pavyzdžiui, marmuro, alyvuogių, geltona ir pan, kaip ilgai, kaip dažai ar lakas yra.

Apie Mus

10+ metų patirtis statybos pelėsių gamybos ir visą kolekciją pelėsis, mes esame įsitikinę, kad galime suteikti jums vieno langelio sustojimo ir išspręsti visus klausimus.Mes negalime garantuoti, kad pelėsis gali būti naudojamas daugiau nei 1000times arba 10+ metų.Bet mes esame įsitikinę, kad mes siūlome priimtiną kainą su geriausios kokybės.

  • Rėmo Apdaila: Nedengti
  • Plastiko Tipas: DTPE
  • Tipas: Aptvarai, Grotelės & Vartai
  • Slėgio Apdorotų Medienos Tipas: Gamta
  • Modelio Numeris: 3/4 1030
  • Rėmas Medžiaga: Plastikiniai

Panašūs produktai

Tendencijos.