62g Bauda grynas Tungų Aliejus Suodžių InkStick HuKaiWen Teptuku Kaligrafijos, Tapybos Sumi-E

o5976

Nauja prekė

€32.04 €28.84

Žymos: kinija tungų aliejus, sumi-e, pigūs tungų aliejus, pirmininko mao, nosies aliejus, mao raudona, stiklo meno pen set, sumi, spausdinti antklodė, ryder batų.

Aprašymas :

Pavadinimas; Bauda grynas Tungų Aliejus Suodžių Kiekį;1 VNT

Neto Svoris ; Ahout 62g

Medžiagos; Tong aliejinių augalų sėklos rūkymo medžiagos, paslėpti, klijai, borneol, slyvų gabalas "胡开文 (HuKaiWen)" yra labai žinomų prekių ženklai Kinijoje, jis taip pat yra nacionalinė nematerialios kultūros paveldo, Tai yra "HuKaiWen"prekės ženklo Inkstick,kuris yra geriausias inkstick gamintojas TunXi Kinijos !!!

Esame normalus gamintojas, gamybos Inktick, Inkstick yra garsaus prekės iš Kinijos, o ne prastos kokybės, pigius Inkstick.Nedėkite jų oro drėgmės, kad bus padaryti juos eiti supeliję.Saugokite juos nuo saulės ar vėjo, kad bus padaryti didmeninė prašymą: prašome susisiekti su mumis ir nurodyti savo poreikius: kiekiai, laivybos režimą ir paskirties Jeigu jūs norite paklausti apie būdus, kaip nuolaidos, prašome susisiekti su mumis naudojant Oro-gaivikliai.lt sistema "Susisiekti su Pardavėju".Jei negalite rasti konkretų produktą: leiskite mums žinoti, su aprašymu, nuotrauka ir prekės nuorodą.Mes matome, tinka pasiūlyti ją jums.

Patarimai dėl naudojimo: 1. Vandens paprastai buvo laikomi keramikos indą ir apibarstyti dėl inkstone.Naudoti vieną galą rašalo akmens šlifuoti sukamaisiais judėjimas su nedideliu kiekiu vandens.Tai paruoštas naudoti, kai rašalas tampa labai tirštas ir tamsus.Nenaudokite pusę žemės rašalo.Jei pilkos spalvos toną, reikia, įpilkite vandens, skiesti jį. 2. Nevykėlis bet likę dažai; naudojant naktį rašalo bus pagaminti prastesnės tonus. 3. Nepalikite drėgmės Sumi stick.Nedelsdami nuvalykite jį gabalas ryžių popieriaus arba audinio ir leiskite jam išdžiūti po kiekvieno naudojimo 4.Parduotuvės lazdos, sausoje vietoje ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir projektą.Tai aukštos kokybės inkstick ateina su saugojimo dėžutė pagaminta iš tungo medžio

  • Naudoti: Teptuku Kaligrafijos, tapybos Sumi-E
  • Produkto Pavadinimas:
  • Rūšis:
  • Gamintojai adresas:
  • Svoris:
  • Numeris:
  • Garbė:

Panašūs produktai

Tendencijos.