6S-13S 25A, 3,7 V/3.2 V BMS LiFePO4 Li-ion ličio baterijos apsaugos Valdybos 24V 36V 48V 7S 8S baterijas elektros įrankis, langų, AUTOMOBILIŲ

o1096

Nauja prekė

€5.48 €3.94

Žymos: lifepo4 ląstelių dėžutę, lifepo4, fiksavimo elektrinis įrankis, bms 13s 48v 20, bms 3 7s, lto ląstelių 40ah, lifepo4 12v 200ah, lifepo4 baterija, 7s bms, 4s bms 24v.

Profesionalus testas

Kiekvienas gaminys buvo profesionaliai ir nuodugniai patikrintas prieš išvežant iš gamyklos, ir kokybė yra griežtai tikrinama, siekiant užtikrinti, kad jūs galite naudoti ją su savimi.

Naudojimo vadovas

Polimero laidinio taip pat, kaip ir ličio geležies fosfatas, remti ir paties uosto ir splito uosto.

Žingsnis 1; B-line neigiamas ličio baterija

Žingsnis 2; prijunkite kabelį (įsitikinkite, kad laidas yra ištrauktas iš apsaugos valdyba, pradėti nuo laidų B-, 8-sujungti į bendras neigiamas polius baterija, antroje eilutėje B1 kabelis prijungtas prie pirmos eilutės teigiamų baterija ličio baterija) trečia eilutė B2 yra prijungtas prie teigiamo poliaus antrosios serijos baterijas ličio baterija, po

3 žingsnis: Įkiškite kabelį po tikrinimo klaidos.

4 žingsnis: išimkite C linija

5 žingsnis: Ar iš viso įtampos ličio baterija yra lygus įtampos C-į teigiamą polių baterija (ekvivalentas valdyba dirba normaliai)

Tai apsaugos valdybos palaiko mažiausiai 6 stygos.Toliau pateikiamoje lentelėje užima 7 stygos, kaip pavyzdys.Reikia užtrumpinti, kaip parodyta Pav B7 iki B+.

Atsargumo priemonės :

B-, C-, ir P - linijos turėtų būti sujungta su storais laidais ir užtikrinti, kad pagalvėlės yra prilituotos teisingai teigiamo ir neigiamo polių atitinkamą įrenginį.

Prieš diegdami apsaugos valdyba, baterija turi būti suderinta gerai (įtampos skirtumas tarp kiekvienos baterijos yra ne didesnis kaip 0,05 v, vidaus temperatūros skirtumas, ne daugiau kaip 5mΩ, skirtumas yra mažiau nei 30mAh), apsaugos valdyba saugoti kiekviena eilutė baterijas, kaip ilgai, kaip ten yra eilutė, baterijų, Jei įtampa yra per aukšta arba per žema, ji bus apsaugota.Geriau baterija nuoseklumą, ilgesnį baterijos gyvavimo laiką, ir geriausius rezultatus apsaugos valdyba.

Vienos akumuliatoriaus reikia prijungti lygiagrečiai prie reikiamo skaičiaus baterijos, tada baterijos, naudojamos serija.

Jungiant baterijos serijos, prašome užtikrinti, kad įtampa kiekvieno baterija yra tas pats.Jeigu jis kitoks, prašome užpildyti kiekviena baterija atskirai ir naudoti jį serija.Vykdant tyrimą, grandinės sparčiausiai įtampos kritimas yra skirtingas galios.

Nemaišykite geras baterijas ir prastos baterijos.Baterija tai liūdesio ir vidinė varža yra taip arti, kaip įmanoma.

Ličio akumuliatoriaus apsaugos valdybos naudojamas serija.

Bendros problemos :

1. Gali mano baterijos naudoti šią apsaugos valdyba?

A: jūs Galite naudoti šią apsaugos valdybos, kad turiu du klausimus apsvarstyti: Pirma, kiek eilučių baterija, jūs turite pirkti atitinkamą skaičių apsaugos lentos.

Antra, kas yra jūsų baterijos?Mes turime apsauginė plokštė su dviem parametrais ličio geležies fosfatas ir polimero.Jei jūsų akumuliatorius yra viena ličio fosfato 3,2 V, jums reikia pasirinkti ličio geležies fosfato 3.2 V klasifikacija.Jei jis yra polimeras (trijų komponentų, kobalto rūgštis) , ličio, mangano oksidas baterija) bendra nominali baterijos 3.6 V (arba 3,7 V), prašome pasirinkti klasifikacija polimero 3.7 V

2. Kaip man spręsti, kas medžiaga mano baterija?

A: Jūs galite peržvelgti vardinė įtampa iš jūsų baterija.Ličio geležies fosfato baterijos paprastai 3.2 V. Kitos baterijos, paprastai 3.6 3.7 V arba V Jūs taip pat galite tiesiogiai užduoti baterija pardavėjas, kuris parduoda baterija.Daugelis pirkėjų sako, kad mano baterijos 18650 arba 26650 soft pack, ir kt.Tai yra forma, medžiaga!Mes negalime nustatyti akumuliatoriaus apsaugos parametrai, kurių grindžiamas šis.

3. Kiek apsaugos lentos turėčiau rinktis?

A: kiek apsaugos lentos pasirinkti, priklauso nuo jūsų apkrovos galios.Mūsų apsaugos valdyba, yra ta pati uosto išėjimo.Maksimalus srovės išėjimo seką 16A, ir maksimali srovė 2 serija yra 25A.

4. Gali mano baterijos būti 20AH naudoti šią apsaugos valdyba?

A: dydis jūsų baterija nėra tiesiogiai susiję su srovės ši diskusijų lenta.Suma didelė, nėra baterijos, daugiausia nuolatinė srovė, o tai reiškia, kad daugiau savo apkrova, nuolatinės srovės apsaugos valdybos pasirinkti bus daugiau, ji nėra tiesiogiai susijusi su akumuliatoriaus talpa.

5. Kaip turėtų įkroviklio įtampa būti nustatyti?

Atsakymas: Ličio bateriją reikia krauti su ličio baterijos kroviklis.Nenaudokite švino-rūgšties baterijos kroviklis.Švino rūgšties baterija gali turėti aukštos įtampos suskirstymą apsaugos valdybos MOS vamzdis, todėl per apsauga apsaugos valdyba.Įkroviklio įtampa nustatymas: Naudokite savo baterija numeris *4,2 V Tai yra įkrovimo įtampa spalvotųjų ličio baterija.Įkrovimo įtampa geležies-ličio baterija yra 3.60 v.Įkrovimo įtampa geležies-ličio baterijos įkrovimo srovę standarto. 0.2 kartus pajėgumą.

Paketų Sąrašo:

Ličio akumuliatoriaus apsaugos valdyba*1

40cm kabelis *1

  • Modelio Numeris: 25A ličio baterija apsaugos Valdyba
  • Prekės Pavadinimas: Aideepen
  • Feature1: Universalus geležies fosfatas/polimeras ličio baterija apsaugos valdyba
  • Dydis: pls check descripition
  • Išėjimo Tipas: 6S-13S ličio baterija apsaugos Valdyba
  • Tipas: 6S-13S ličio baterija apsaugos Valdyba
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Stilius: /
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: ELEKTROS
  • Feature2: 25A be balansavimo funkcija

Panašūs produktai

Tendencijos.