BSM100GP60 Naujas

o619

Nauja prekė

€53.42 €37.39

Žymos: lego bazės, lego deathstroke, lego batman rinkiniai, lego pagrindo plokštės, lego batman žaislai, lego bankas, ajy bagažo masto, 2021 balandžiai žiedas, 2021 bamblys mergina, a007 asus ekranas.

1 Įmonės informacija: TCW prekybos platforma, visų pirma, pirkėjams puikus mažas-daug prekių, praleidžia pernelyg daug energijos, laiko. 2 GRĄŽINAMOSIOS išmokos & GRĄŽINTI: suteikiame garantiją dėl visų klausimų, kad mes parduota.Prekės bus patikrintas prieš laivo,ji bus geros būklės,jei yra tam tikrų problemų su elementą,nedvejodami kreipkitės į mus.

Prašome susisiekti su mumis pranešti apie sugedusį elementą.Jei nenurodyta kitaip, šis punktas ateina su 14 dienų garantija nuo išsiuntimo dienos. 3 MUITŲ ir PERDUODANT MOKESTIS: visų klientų užsakymus, mes ne imti į rankas mokestis, net 1pcs dalis.

Kai dalys atvyko į savo vietos papročius, jeigu dalys turėjo mokėti muito, mes ne atsakinga už bet kokį užsakymą muito ar importo mokesčių. 4 SUSISIEKTI su MANIMI: Mūsų darbo laikas 9:00-12:00 ; 1:00-6:00 pm Kinija HK darbo laiką. 5 Paslaugų koncepcija: Mes esame ištikimi paslaugų užbaigti kiekvieno užsakymo.Dėkojame už jūsų parama

  • Prekės Pavadinimas: Mexemina
  • Kamera Įrengta: No
  • Modelio Numeris: bsm100gp60
  • Suderinamumas: Kita
  • Valstybės Surinkimo: Ready-to-Go

Panašūs produktai

Tendencijos.