HDDOR ST 2.5 P3-5 Rampos set-Seagate Vadovas Pakeitimo Įrankis-kietojo disko galva pakeitimo įrankių rinkinys-galvos apsikeitimo priemonė-galvos šukos

o5562

Nauja prekė

€56.70

Žymos: "hitachi" kietąjį diską vadovo pakeitimo įrankis, standžiojo disko galva, 88890300 vocom, mega i3, hdd atkūrimo įrankis, apkrovos perone, kietojo disko galva pakeitimo įrankis, western digital, kietojo disko atkūrimo įrankis, kietojo disko galva, automobilių liftas, rampa, .

Kas yra HDDOR įrankis?

HDDOR ST 2.5 P3-5 Rampos Rinkinį sudaro pora vadovo pakeitimo priemonių, kurios gali būti naudojama saugiai ir lengvai pakeisti galvutes Seagate 2.5" rampa kietieji diskai su 3 ir 5 plokšteles, kurios "park jų skaitymo/rašymo galvutėmis" ant rampos.

Rinkinį sudaro:

P3 įrankis

Šis vadovas pakeitimo įrankis gali būti naudojamas 2.5" Seagate rampos kietąjį diską modelius, kurie turi 3, kietoje plokštelėje ir su jų vadovais, pastatyta ant rampos.

P5 įrankis

Šis vadovas pakeitimo įrankis gali būti naudojamas 2.5" Seagate rampos kietąjį diską modelius, kurie turi 5 plokšteles ir su jų vadovais, pastatyta ant rampos.

Jie negali išspręsti nesuderinamumo problemas.Jie gali paremti tik tuo atveju, standieji diskai, su lengvai ir saugiai galvos pakeitimas.

Vadovas pakeitimo įrankiais (galvos šukos) siūlo saugus ir lengvas būdas pakeisti magnetinio vadovai standieji diskai.Šios priemonės gali užtikrinti ne susisiekti galvos pakeitimas.

Tai reiškia, kad nėra kontakto tarp vadovų, ar tarp galvos ir plokšteles kai rinksite donoro vadovai ir įdiegti vadovai dėl blogai standieji diskai.

Vadovai gali būti perkelti iš donoro blogai standieji diskai kelis paprastus veiksmus.Proceso metu galvos keitimas, galvutės, nereikia liesti vienas kitą arba atlikti bet kokius ryšius su plokšteles.Kiekvienas vadovas pakeisti priemonė skirta konkrečių markių ir modelių kietieji diskai, ir šios priemonės yra ne generinių vaistų nuo mechanika įvairių kietųjų diskų nesutampa.

Šiuos įrankius pasiūlyti kaip vienas gabalas, o ne kaip pora.

Palaikomi modeliai:

Sąrašas priemonių gali būti atnaujinamas, kaip mes gauti informaciją iš rinkos.HDDOR nėra atsakingas, jei gamintojas pakeisti architektūros ratai iš aukščiau pateikto sąrašo.

Sąrašas Seagate šeimoms ir modelius, dėl kurių procesas vadovo pakeitimas gali būti atliekamas naudojant rampos įrankiai iš HDDOR ST 2.5 P3-5 Rampos Rinkinys

P3 įrankis

P5 įrankis

ST1750LM000

ST2000LM005

ST2000LM003

ST3000LM016

ST3000LM024

ST4000LM016

ST4000LM024

ST5000LM000

  • Prašymas: Kompiuterio Įrankių Rinkinys
  • Pakuotė: Byla
  • Prekės Pavadinimas: HDDOR
  • Tipas: Vadovas Pakeitimo Įrankis
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Metalo apdirbimo

Panašūs produktai

Tendencijos.