Hongshan kultūros antikvariniai jade juodasis geležies meteoritas cikadų statula

o6505

Nauja prekė

€13.96

Žymos: sėkmės karoliai, kwan yin, Šiuolaikinės dervos statula, sculptur, sėkmės jade statula, feng shui vėžlys, antikos skulptūros, karinės kardas, senovinių kinų, deivės hecate.

Hongshan kultūros kilęs nuo 5000 iki 10000 metų, ir kultūra šis laikotarpis yra tipiška šiuolaikinio kartus.Dauguma jų yra gyvūnų, gyvūnų kompleksas, simbolį-žmogaus veidą, ir žmogaus kūno organų tema skulptūros amatų.

Pirma, laiko įvairių kūrybos dalykų.Hongshan kultūra iš esmės apima bionika ir vaizdo kameros.Tarp jų, bionic rūšies yra pagrindinė dalis, punktas imituoti ir būti deified gyvūnų formos jade straipsnis ir skaičius, forma jade straipsnis, ypač gyvūnų formos jade straipsnis turi specialią funkciją.Vaizdo reiškia, surinkimo iš gamtos reiškinius ir meno tvarkymo sienos, žiedas, lankai ir debesų formos prietaisai.

Antra, modeliavimo technologijas, yra įvairi, tiek sekliuose drožyba ir reljefo.Ryškiausias bruožas, modeliavimas hongshan kultūra yra dėmesys dvasios regėjimu.Dauguma gyvūnų yra ryškiai atstovauja kvalifikacijos linijos ir išskirtinį šlifavimo įgūdžių, kurie turi žavesio senovės, paprastumo ir energingai.Gyvūnų atvaizdus atkreipti dėmesį į bendrą formos panašumo ir dvasios regėjimu pagrindinių dalių.

1. Kaip meteoritas, tai buvo labai sunku padaryti tuo metu.Meteoritai yra labai sunku.Net ir dabar, drožyba su drožybos įrankiai yra slidžios ir sunku.taigi, galutinis produktas yra labiau vertinga ir verta rinkti.

2. Nes yra tūkstančiai metų, ir per šį procesą, nes hongshan kultūros meteoritai priedai visoje etapas, forma savybės, dėl savo įvairių s meteoritas meteoritas paviršiaus vėjo erozijos laipsnis ir t.t., šiuo pagrindu, šiame etape gali būti suskirstyti į pradžioje, viduryje ir pabaigoje iš hongshan kultūros meteoritai puošia straipsnis, kad meteoritas papuošalai yra labai prasmingą projektą pastato.

Pastaba: kadangi spalva meteoritas yra ne visai tas pats, produktas bus tvarkomi pagal formos akmuo, todėl kiekvienas produktas turi savo ypatybes, ne visai tas pats.

Spalva produkto gavote gali skirtis nuo foto, bet stilius yra panašus.Bet visi jie unikalūs.Žinoma, kai renkamės prekes, už jus, mes stengiamės pasirinkti tuos, kurie jums yra patenkintas.

  • Medžiaga: meteoritas
  • Temos: Talismanas
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Regioninės Funkcija: Kinija
  • Kilmės: KN(Kilmės)
Kro6ka M
2021-02-08
5/5
All good and as description!
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.