Microsampler Microliter Švirkštai Mikro purkštuvas GC Įpurškimo 0.5 ul/1ul/5ul/10ul/25ul/50ul/100ul Dujų Chromatografijos metodu

o1788

Nauja prekė

€9.97

Žymos: 1ml švirkštas, microlab, p4 skydelis, švirkštų, adatų įpurškimas, accu chek performa nano, įdomus daiktas, silicio chromatografijos, laboratoriniai švirkštų, purkštuko slėgis, chromatografinė kolonėlė.

Ypatybės: Taikomos visų rūšių įrangos analizė.Pilnas specifikacijas.Geros kokybės.Tūris, pajėgumai.Gražiai supakuoti, smūgio, kritimo atsparumo.

Naudojimo instrukcijos:

1. Nenaudokite sunkiųjų šarminiu tirpalu plauti produkto siekiant išvengti ėsdinanti nuostolių stiklo ir korozijai ir nuotėkiui iš nerūdijančio plieno dalys.

2. Įpurškimo turėtų būti artimųjų atgal sprendimą, keletą kartų prieš naudojimą, kad burbuliukai patarimas bus išleidžiamas, kitaip jis turės įtakos teisingumą analizė ir pažangą pajėgumą.Iš karto po naudojimo, švarus rankena išvengti užsikimšimo ar pakimba.

3. Traukti core skystos-nemokamai purkštuvas (0.5 ul, 1 ul ir 5 ul) neturėtų viršyti MC modelis.Jei netyčia ištraukti, prašome įrašyti ją kantriai išvengti poveikio naudoti.

4. Naudojant dujų stora purkštuvas, prašome panardintas patarimas adata į tirpalą, tada suspaustas stumdomas rankovės, įdėti kitame gale adata patarimas prisijungti prie stiklinis vamzdelis švirkščiamųjų.

5. Jei yra nerūdijančio plieno oksido įpurškimo, tokių kaip blackening ir kitų reiškinių poveikis įprasto naudojimo, nerūdijančio plieno core artimųjų nedidelį kiekį muiluotu vandeniu į purkštuvą ir atgal kelis kartus ištraukti ir tada plauti

6. Mikro purkštuvas talpa rodo, kad šerdies trauka turi būti ne didesnė kaip masto nesant skysčio.Jei netyčia ištraukti, prašome iš naujo įdiegti, prašome pirma nugara iš galo veržle, tada atsargiai branduolys iš silikono gumos tarpiklis per, ir tada suderinti adata patarimas skylę riešutai, stumti core, prašome ne tiesiogiai į, Taip, kad alkūnė nerūdijančio plieno viela.

7. Adata patarimas neturėtų naudotis ugnimi, kad būtų išvengta patarimas prisijungimo ir prarandama galimybė perduoti, jei užsikimšimo, prašome naudoti skersmuo 0,1 mm viela iš nerūdijančiojo plieno sąmokslą.

Pastaba:

Šis švirkštas tik naudoti laboratorijose, nenaudokite žmonėms injekcijos.Ačiū.

  • Skystis: 0.5 ul/1ul/5ul be skysčio, 10ul/25ul/50ul/100ul su skystuoju
  • Medžiaga: Stiklas
  • Pakuotė: 1 Gabalas
  • Tinka: GC ( Dujų Chromatografijos metodu )
  • Prekės Pavadinimas: JVLAB
  • Talpa: 0.5 ul/1ul/5ul/10ul/25ul/50ul/100ul
  • Modelio Numeris: 0.5 ul/1ul/5ul/10ul/25ul/50ul/100ul
Delavegaj59
2020-10-29
5/5
Fast and good
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.