Naujas Naminių Kačių Kibinimas Žaislai, Pūkinė Patalynė Lazdelė Katė Gaudytojas Erzina Klijuoti Katė Interaktyvūs Žaislai Medienos Lazdele Pelės Žaislas Su Mini Bell

o4986

Nauja prekė

€12.04 €9.27

Žymos: katė pet žaislas, nugara butelis, blokuoti žaislas, katės žaidimas, kačių žaisti, Katė, kamuolys katė žaislas, kamuolys katė, katė medienos, katės žaidimas.

Žaislai Tipas:Plunksna Žaislai

Medžiaga:Plunksnos

Kilmės šalis:CN(Kilmės)

1. Yra įvairių plunksnų žaislai pasirinkti iš.Jūsų katės galės mėgautis begalinis smagu!Jie nepajėgs nuslėpti savo jaudulio.

2. Natūralios medžiagos-kiekvienas žaislas yra pagamintas iš natūralios medienos, popieriaus virvę, linas, prabangus ir plunksnos, todėl galite būti tikri,.Tai reiškia ne tik tai, kad jūsų katė yra saugus, bet taip pat galite išvengti nugaišę gyvūnai iš įvežamos į jūsų namus, skatinant juos žaisti viduje.

3. Skatinti žaisti-mūsų plunksna pildymo imituoja kačių natūralų grobį, paskatinti instinktyvus atsakas iš labiausiai drovus kačiukas.

4. Likti sveikas išleidimo katės " energija, stabilizuoti jų nervingumas, padidinti savo veiklą, kad būtų pasiektas tikslas numesti svorį ir išlaikyti sveikatą.

5. Dovana jūsų augintiniui-mūsų dovanų dėžutėje sudaro septynios unikalų žaislų, suteikia jums įdomus lauke pasidalinti su jūsų katė.Puiki dovana jūsų draugams, kurie myli kates labai daug.

  • Tipas: katės
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Žaislai Tipas: Plunksnų Žaislai
  • Yra Protingas Prietaisas: No
  • Medžiaga: Plunksna

Panašūs produktai

Tendencijos.