Originalus Xiaomi Mijia Robotas Dulkių Kliūčių juosta

o1139

Nauja prekė

€16.42

Žymos: kliūčių juosta, dulkių, originalus xiaomi mijia žudikas, mi robotas, xiaomi roko robotas, virtualios sienos xiaomi, ecovac, styj02ym, 360 s5 dulkių siurblys, roidmi teptuku bazės, mop rpg.

Pagrindiniai parametrai

Gaminio dydis: 2000 x 25 x 2mm Modelis: XNQ01RR Medžiaga: magnetinio klijai, PP PASTABA:taikoma Tik Mijia valymo robotas, Mijia valymo robotas 1S, Mijia platus mopping robotas 1C! *Vienas roll yra 2 metrai

Pirkėjų rodyti

Pirkėjų rodyti

Mijia Robotas Dulkių Kliūčių Juosta

Bendradarbiauti su Mijia valymo robotas, saugus valymas vietos, kurias jums

Plonas, lengvas magnetinės juostelės didelio stiprumo

Virtualus sienos mijia valymo robotas yra plonas ir gražus, kurių plotis 25mm, o aukštis-2mm, taip, kad ji gali būti įdėtas bet kur namuose, paviršiaus magnetinio lauko yra iki 300 gaus per elektroninį kompasą jutiklio priekyje kūno, mijia valymo robotas gali teisingai nustatyti virtualios sienos ir išvengti be bando kirsti.

Pasyvus dizainas, saugus ir patikimas, ilgai naudoti

Virtualus sienos mijia grindų valymo robotas priima pasyvus projekto ir teisingai identifikuoja virtualios sienos per elektroninį kompasą jutiklis montuojamas ant priekinio, kuri padeda išvengti problemų, naudojant akumuliatoriaus energijos tiekimo, kai aktyvus virtualios sienos veikia ir taupo reguliariai patikrinkite, ar maitinimo iš virtualios sienos yra pakankamai.

Savavališkai siuvimas, savavališkai formos apdaila

Infraraudonųjų spindulių arba ultragarso aktyvus virtualios sienos", nes signalo perdavimo yra linijinis, kai užblokuoti dviejų pusių reikia naudoti bent dvi virtualios sienos, ir mijia valymo robotas, virtuali sienelė, naudojant minkštą medžiagų (plastiko), gali būti sumažintas pagal formą reikia už savavališką naudojimą, siekiant patenkinti skirtingų šeimų.

Tolimojo blokavimas, veiksmingas siekiant išvengti problemų, praleistų valyti

Pradėti stop signalas, aktyvus virtualios sienos skirtumai Kampas mažėja, didėjant gyliui, ir įtakos signalo stiprumui su didžiausia bloko atstumas ribos (paprastai 3.5 metrų, arba tiek), m namų valymo robotas, virtuali sienelė jokių skirtumų problema, blokavimo poveikis yra stabili ir ne valymo srityje, tuo pačiu metu nėra riba, iki kurios ilgis, kaip toli, kaip ilgai gali blokuoti.

  • Tipas: Dulkių Siurblių Dalys
  • Modelio Numeris: XNQ01RR

Panašūs produktai

Tendencijos.